RU EN

Новини проекту:

AutoSelling
Вийшов реліз системи від 29.05.2020

Основною новацією релізу стала інтеграція з web-API перших трьох постачальників: Бусмаркет, Юнік-трейд та Омега Автопоставка. Тепер користувач може однією кнопкою "Оновити" запросити актуальну наявність потрібної деталі, й отримати її ціни та наявність на всіх складах цих постачальників.

Крім того, список замовлених товарів, що призначені цим постачальникам, можна одним кліком відправити їм на сайти в та створити відповідні замовлення там. Це в розділі Поставки - Замовлення товарів. Для того, щоб інтеграція по API працювала, треба в налаштуваннях прописати ключі доступу (токени), які видають ці постачальники.

AutoSelling
Вийшов реліз системи від 15.05.2020

Вийшло чергове оновлення функціоналу системи. Тепер доступні нові функції:
В закладці Поставки - Замовлення товару додані колонки: Кількість на складі, Зірочки, значок Аналоги на складі, Групи, Замовник.
В накладних на прийом товару додана колонка На складі (кількість), біля цін стрілочки зелена і червона, які показують подорожчав чи подешевшав товар і на скільки (по наведенню).
В Налаштуваннях додані нові розділи: загальні налаштування, налаштування друку
Додана оплата замовлення бонусами, баланс бонусів показується в заголовку замовлення.
В групах додані два дод. налаштування: додатковий процент бонуса при продажі товарів з цієї групи та Додаткова націнка/знижка для товарів з цієї групи. При продажі товарів з цієї групи нараховуються додаткові бонуси суму продажу.
Нові звіти в статистиці: Відправки товарів на інші філії, Оплати на свої філії.
В накладних додана кнопка друкувати всі стікери зразу. Якщо кількість якогось товару в накладній більше 10-ти, то друкується одна копія стікера на цю позицію

AutoSelling analitics
Вийшов реліз системи від 01.05.2020

Нові функції системи AutoSelling:
Розділ Налаштування: касові рахунки, де можна додати касу, налаштування складів постачальників, там же виводиться дата прайсів
При додаванні товара в накладну, тепер можна шукати по назві товару, коментарю, а також тепер працює підказка по бренду.
Тепер одна філія може замовити товар в іншої філії і та побачить це замовлення та зможе прямо з нього сформувати документи на відправку товара.
В історії доданий режим пошуку по товару, де ви можете побачити історію руху по конкретній позиції.
В завершене замовлення тепер можна додати товар. Тобто, коли клієнт приносить товар повернення, то товар-заміну можна додати в те саме замовлення й продати, а гроші можна не видавати і залишити на замовленні.
Продажах додана можливість шукати проданий товар по штрих-коду.
В статистиці в графіку "Рух коштів за період" додана розбивка видатків на кілька смуг: оплати постачальника, повернення грошей клієнтам, витрати.

Переглянь демо-відео або скористайся
14-ти денним безкоштовним
періодом
Демо Автоселлінг