RU EN

Клієнтські історії:

АвтоЄвро. м. Ніжин

Наш магазин був заснований у 1996 році і з самого початку спеціалізувався на продажі запчастин для автомобілів виробництва європейських та азіатських країн. В системі Автопродаж ми працюємо з 2003 року, починаючи з її першої версії. За майже 25-ти річний період існування, на складі магазину вдалося накопичити більш ніж 15000 найменувань найбільш необхідних запчастин, спеціалізована система дозволила нам правильно вибрати те, що має бути в асортименті та контролювати рух товару по складу. Тому ми можемо забезпечити більшість потреб з поточного ремонту і наявність замінників прямо зі свого складу, а також професійно підібрати найскладніші запчастини та комплектуючі. Ми рекомендуєм систему AutoSelling, для всіх магазинів, у яких на складі є більше кількох сотень найменувань.

Сarwares. м. Київ

Ми відкрили свій перший магазин в 2017 році, тоді нам потрібна була проста в роботі та спеціалізована система для обліку клієнтських замовлень та складу. З того часу ми пройшли серйозний шлях, зараз у нас є два магазини, два СТО, і ми не зупиняємось. Система AutoSelling нам дала перевагу перед конкурентами у вигляді простої, але зручної системи, завдяки вже готовій базі прайсів та кросів, ми можемо завжди давати клієнту конкурентну ціну та швидко орієнтуватись в строках поставок. Ми не витрачаємо багато часу на налаштування вхідних прайсів, яких у нас два десятка щодня, а зосереджені на продажах та підвищенні лояльності клієнтів.

Fox Lingerie. м. Київ, Чернігів, Львів

Нашому підприємству близько 5 років. Ми спеціалізуємося на виробництві жіночої білизни. Звичайно, з розвитком ми почали потребувати якісного софту. Автопродаж/AutoSelling став для нас знахідкою адже на його базі ми змогли організувати облік виробництва, онлайн продажів та продажів в трьох ТРЦ. Рекомендую розробників, як нормальних програмістів, які розуміють потреби бізнесу, що є дуже великою рідкість в наш час. До всіх наших зауважень і побажань вони завжди дослухаються і пропонують варіанти рішень. Рекомендую, кращої системи обліку ви не зайдете!

Переглянь демо-відео або скористайся
14-ти денним безкоштовним
періодом
Демо Автоселлінг